२०७९, ११ असार शनिबार

Saturday 25th June 2022

एपिएफले जित्यो स्वर्ण पदक

प्रकाशित मिति: २०७३, १८ पुष सोमबार ०९:४५

धरान । सातौं राष्ट्रिय खेलकुदअन्र्तगत पुरुष फुटबलमा एपिएफ क्लबले स्वर्ण पदक जितेको छ । धरान १७ स्थित एन्फ टेक्निकल सेन्टरको मैदानमा शुक्रबार सम्पन्न फाइनलमा नेपाल आर्मीलाई २–० ले हराउदै एपिएफले स्वर्ण जितेको हो । एपिएफको लागि दुवै गोल अञ्जन विष्टले गरेका थिए । उनले पहिलो हाफको १३ औं मिनेटमा र ३० औं मिनेटमा गोल गर्दै एपिएफलाई जित दिलाए ।

दोस्रो हाफको २३ औं मिनेटमा आर्मीका विवेक बस्नेतको प्रहारलाई एपिएफका तोप विष्टले हेड गरेर बचाए भने ३५ औं मिनेटमा दिप लामाको प्रहार गोलपोष्ट नजिकबाट बाहिरियो । यस्तै, ४१ औं मिनेटमा नवयुगले गरेको हेड पोलमा ठोक्किएर फर्किएको थियो ।

फाइनलमा पराजित आर्मीले रजतमा चित्त बुझायो भने बिहिबार मध्यमाञ्चललाई हराउदै नेपाल पुलिस क्लबले कांस्य हात पा¥यो । समापन समारोहमा फुटबलको स्वर्ण, रजत र कास्य पदक विजेता खेलाडीहरुलाई उपराष्ट्रपति नन्दबहादुर पुन र खेलकुद मन्त्री दलजीत बिक श्रीपालीले पदक तथा प्रमाणपत्र वितरण गरेका थिए ।


तपाईंको प्रतिकृयाहरू


ताजा अपडेट
‘के यसअघि मैले गुलेली खेलाउँथे, चरा मारेर बसेको थिएँ ?’ ‘प्रहरीमा पुरानै हुँ, काठमाडौंमा नयाँ छु तर यहाँ काम गर्न मलाई अप्ठेरो छैन -काठमाडौं प्रहरी प्रमुख

अपराधी सँसारको जुनसुकै कुनामा भएपनि कानुनी दायरामा ल्याउछौं : सर्बेन्द्र खनाल, एसएसपी

प्रचण्डले आफ्नो जीवनसँग मोदीलाई जोडेर भारतीय मिडियासँग दिए यस्तो प्रतिक्रिया ! (अन्तरवार्तासहित)

(अन्तरवार्ता) भारतले सधैं नेपालको शान्ति, स्थायित्व र विकासमा चासो लिँदै आएको छ – मुखर्जी

पौडेल पक्ष जसरी पनि महाधिवेशन रोक्ने तयारीमा लागेको छ–जन्मजय तिमिल्सिना, नेता तरुण दल

अझै संघीयता भन्दा पनि बिकेन्द्रीकरणलाई मजबुत बनाउदा राष्ट्र बलियो हुन्छ- गीता राणा, उपाध्यक्ष-फोरम लोकतान्त्रीक